Democracy Ukraine
Share

Call for participants: 'Youth in politics' School in Kyiv

Democracy Reporting International /Офіс зі сприяння демократії (DRI) в співпраці з Благодійним фондом «Восток-SOS» запрошує молодих активістів/ок та лідерів/ок до участі в Школі «Молодь у політиці», яка відбудеться у Києві 27 вересня - 3 жовтня 2021 року.

Завдання Школи – ознайомити молодих активістів/ок та лідерів/ок з південно-східної України з інструментами участі у демократичних процесах на місцевому рівні. Очікується, що учасники шкіл, озброєні знаннями та універсальними інструментами моніторингу/впливу на владу, стануть суб’єктами змін та частиною процесу прийняття рішень на місцевому рівні.

Курс включатиме лекції, інтерактивні дискусії та практичні завдання від найкращих тренерів у таких сферах: влаштування політичної системи в Україні, права людини в політиці, можливості децентралізації для громад, інструменти комунікації та захисту інтересів місцевої громади, практичні інструменти демократії, проектний менеджмент, боротьба з дезінформацією тощо.

Після проходження навчання учасники:

  • розумітимуться на функціях та компетенціях органів влади та знатимуть як впливати на рішення, що приймаються на місцевому і національному рівнях;
  • володітимуть компетенціями/навичками/інструментами активної громадської участі та розвитку локальної демократії;
  • вмітимуть на практиці застосовувати отриманні знання з моніторингу реформ, комунікації та адвокації;
  • знатимуть як розробляти та реалізовувати власні проекти.

По завершенню Школи учасники матимуть можливість отримати фінансову підтримку DRI та експертний супровід для впровадження власних проєктів/ініціатив.

Участь в Школі БЕЗКОШТОВНА!

Ми очікуємо учасників: 

  • віком від 18 до 35 років, які хочуть вдосконалити свої знання та навички з практичної демократії, а також навчитися розробляти та успішно реалізовувати власні політичні проекти та ініціативи;
  • які після проходження Школи готові впроваджувати отримані знання та навички;

Для подання заявки необхідно ДО 13 ВЕРЕСНЯ заповнити АНКЕТУ.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Роман Коваль, програмний менеджер DRI в Україні,

[email protected]

Темою листа прохання вказати: DRI_School_Kyiv

Democracy Reporting International (Офіс зі сприяння демократії, DRI) – це незалежна, міжнародна, неприбуткова організація з головним офісом у Берліні, Німеччина, яка з 2014 р. здійснює моніторинг політичних реформ та підтримку розвитку громадянського суспільства в Україні.


This work is supported by