Local governance Ukraine
Share

Тренінг: Ефективний діалог: місцеві активісти та місцева влада

Democracy Reporting International (DRI), Berlin (Офіс зі сприяння демократії), в рамках Школи практичної демократії DRI, запрошує представників та представниць громадських організацій та місцевих органів самоврядування до участі в дводенному тренінгу «Ефективний діалог: місцеві активісти та місцева влада», який проведе Марина Говорухіна, PR клуб Піранья.

Тренінг відбудеться 9- 10 грудня, 2018 року у місті Харків.

Метою тренінгу є залучення громадськості до процесу реформ на місцевому рівні а також покращення діалогу між громадськостю та місцевою владою. Для цього учасники отримають практичні навички та базові знання з комунікації.

Питання, які будуть розглянуті під час тренінгу:

  1. Комунікаційний план (як планувати/писати комунікаційну стратегію організації, ставити комунікаційні цілі, визначати цільову аудиторію та партнерів, писати ключове повідомлення для кожної з групи).
  2. Як писати так, аби вас читали та говорити так, аби вас почули? Практичне заняття.

Щоб взяти участь у тренінгу потрібно:

  1. Бути віком від 20 років; представником громадської організації чи громадським активістом і/або представляти органи місцевого самоврядування в Україні (регіон не має значення)
  2. Заповнити та відправити ОНЛАЙН-АНКЕТУ до  2 грудня 2018 року.
  3. Брати активну участь у двох днях тренінгу.

Участь у тренінгу БЕЗКОШТОВНА!

Проїзд та проживання покриваються організаторами тренінгу. Учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами та харчуванням (умови та деталі після отримання підтвердження від організатора про участь).

Час проведення:

9 грудня 10:00 - 18:00

10 грудня 10:00 - 17.00

Тренінг організовує Democracy Reporting International (Офіс зі сприяння демократії в Україні) в рамках проекту «Вихід за межі Києва: посилення регіональних суб'єктів змін для сприяння ключовим політичним реформам» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Про точне місце проведення тренінгу відібрані учасники будуть повідомлені завчасно.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Мар’яна Кузьо-Рюче, координаторка проекту DRI в Україні, [email protected]