available languages: Українська March 19, 2019

n/a For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Назва посади: тренер для Програми “РОЗВИТОК ПОТЕНЦІАЛУ НА МІСЦЯХ – МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ МОЛОДІ”.

Період співпраці: короткострокове завдання з квітня по серпень, 2019 року

Місто проведення Програми: Львів

Контекст та мета програми:

Democracy Reporting International (Офіс зі сприяння демократії, DRI) є безсторонньою, незалежною, неприбутковою організацією, зареєстрованою в Берліні (Німеччина). DRI сприяє ефективній та інформативній участі громадян у політичних процесах, розвитку підзвітності державних органів та зміцненню демократичних інституцій.

Democracy Reporting International (DRI) у партнерстві з Центром Перспективних Ініціатив та Досліджень (ЦПІД) та у співпраці з DESPRO (Швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні”), Львівською облдержадміністрацією, обласною радою, асоціацією місцевих рад «Ради Львівщини» розпочинає програму навчання молоді основам державного управління та внутрішнім особливостям роботи регіональної влади. Програма є продовженням «Школи майбутнього державного службовця», проведеної DRI у співпраці з ЦПІД та «Школи практичної демократії», реалізованої у співпраці з благодійним фондом «Восток-SOS». Школи були спрямовані на посилення громадської участі в прийнятті рішень на місцевому рівні та на встановлення діалогу та взаємодії громадськості з владою, а згодом їх залученості в органи державної влади місцевого значення.

Метою Програми є підтримка потенціалу молоді на регіональному рівні шляхом розвитку необхідних компетенцій/знань та базових елементів/практик держслужби задля залучення їх після навчання до роботи в органах виконавчої влади, зокрема в облдержадміністраціях та меріях.

Обраних спеціалістів буде включено до бази тренерів, їх запрошуватимуть до виконання конкретних завдань протягом впровадження Програми.

Обов’язки та відповідальність:

  • У координації з організаторами Програми підготовка та проведення тренінгу (тривалість в середньому 1-2 дні) для українців/українок віком до 35 років на мінімум одну із наступних тем:

Система органів державної влади та їх взаємодія;

Нормативно-правові акти та аналітичні документи в органах влади та місцевого самоврядування; підготовка листів, аналітичних документів, довідок на державній службі; Європейська інтеграція в регіонах. Імплементація Угоди про асоціацію на місцях;

Регіональна політика в рамках Угоди про асоціацію;

Міжнародний досвід державного управління;

Децентралізація та реформа місцевого самоврядування;

Комунікація, інструменти діалогу влади з громадськістю;

Бюджет участі, відкриті дані та робота з ними.

  • Тісно співпрацювати з командою DRI в Києві та Берліні, партнерами Програми
  • Підготувати роздаткові матеріали для учасників Програми
  • Підготувати короткий звіт (зразок буде надано DRI) по проведеному тренінгу, який включатиме оцінку тренінгу як такого, відгуки учасників та рекомендації для такого роду активностей в майбутньому.

Необхідна кваліфікація та досвід:

  • Вища освіта зі спеціальностей у сфері демократичного управління та розвитку, наприклад, політологія, право, міжнародні відносини, державне управління
  • Щонайменше п’ять років досвіду у сфері державного управління чи іншій пов‘язаній сфері
  • Перевірений досвід проведння воркшопів, тренінгів та лекцій
  • Відмінні знання поточних політичних та правових реформ в Україні та державного управління

Подання прийматимутся доки не буде набрано достатньо тренерів.

Просимо зацікавлених кандидатів надсилати своє резюме, мотиваційний лист з інформацією про тему та зміст тренінгу, який ви хочете провести та чому, його очікувані результати, а також рекомендації експертів (за наявності) на електронну адресу: info.ukraine@democracy-reporting.org , вказавши в темі листа Trainer for DRI Programme’.