available languages: Українська Февраль 28, 2019

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Назва посади: тренери для серії заходів «Твій перший голос» у різних містах України (березень 2019 р. – квітень 2020 року)

Період співпраці: довгострокова співпраця з березня 2019 року до квітня 2020 року

Контекст та мета:

Democracy Reporting International (Офіс зі сприяння демократії, DRI) є безсторонньою, незалежною, неприбутковою організацією, зареєстрованою в Берліні (Німеччина). DRI сприяє участі громадян у політичних процесах, підзвітності державних органів та розвитку демократичних інституцій в усьому світі. DRI працює в Україні з вересня 2014 року. Разом з Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка DRI співпрацює з провідними громадськими ініціативами України для забезпечення систематичного моніторингу та звітування по ключових політичних реформах: конституційна реформа, судова реформа, децентралізація, реформа виборчого законодавства.

Офіс зі сприяння демократії (DRI) проводить серію шкіл «Твій перший голос».

Завдання шкіл – ознайомлення.

Обраних спеціалістів буде включено до бази тренерів, їх запрошуватимуть до виконання конкретних завдань протягом реалізації проекту.

Обов’язки та відповідальність:

 • У координації з організаторами школи, підготовка та проведення тренінгів (тривалість одного в середньому 1,5-2 год.) для молодих виборців, що вперше реалізовуватимуть своє активне виборче право, на мінімум одну із наступних тем:
 • Виборчі системи
 • Розподіл влади
 • Основи виборчого законодавства
 • Медіагігієна та політична агітація у ЗМІ
 • Виявлення чорного піару та джинси
 • Тісно співпрацювати з командою DRI в Києві та Берліні, партнерами шкіл
 • Підготувати роздаткові матеріали для учасників шкіл

Необхідна кваліфікація та досвід:

 • Вища освіта зі спеціальностей у релевантній сфері, наприклад, з юриспруденції, політології, журналістики чи міжнародних відносин
 • Щонайменше п’ять років професійного досвіду у вибраній тематиці(ках) та верифікований досвід проведення воркшопів, тренінгів та лекцій
 • Відмінні знання поточних політичних та правових реформ в Україні та державного управління

Останній день подання документів: 10 березня 2019 (опівночі за середньоєвропейським часом). Заявки прийматимуться допоки не буде набрано необхідну кількість тренерів.

Просимо зацікавлених кандидатів надсилати своє резюме та мотиваційний лист з інформацією про тему та зміст тренінгів, які ви хочете провести та чому, його очікувані результати, на електронну адресу: info.ukraine@democracy-reporting.org, вказавши в темі листа «Trainers for schools Your first vote»

З огляду на кількість заявок, які зазвичай надходять до DRI, до співбесіди будуть запрошені тільки кандидати, що увійшли до короткого списку. Із потенційними тренерами можуть зв’язатися до завершення терміну подання заявок.